Вітаємо студентів-магістрів з випуском!

У Східноєвропейському університеті імені Рауфа Аблязова відбулась знакова подія – здобувачі освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» отримали дипломи про успішне завершення навчання за 10 освітніми програмами.

Відкриття урочистої церемонії вручення дипломів розпочалось з хвилини мовчання за полеглими Героями та Гімну України.

Ректорка університету, доктор економічних наук, професорка Ія Чудаєва привітала магістрів з яскравою подією і висловила впевненість, що випускники університету обов’язково досягнуть професійного успіху.

Щиро вітаємо випускників із завершенням навчання! Сподіваємося, що досвід і знання, які Ви здобули у стінах Східноєвропейського університету стануть вагомим підґрунтям для подальших звершень і професійних досягнень!