ЗАКРИТИ

Викладачі СУЕМ завершили футбольний сезон на позитивній ноті!

14 травня 2012 р. відбувся матч збірної викладачів Східноєвропейського університету з футболу у сезоні 2011/12 навчального року.

Цього разу команді педагогів протистояла збірна команда першого курсу Коледжу економіки і управління СУЕМ. Спортсмени демонстрували гідний рівень техніки та швидкостей і змогли реалізувати свою перевагу, виграючи на 15 хвилині із рахунком 2:0. Проте далі викладачі перейшли до методичної і позиційної гри, що дало можливість на середину вже другого тайму вигравати з перевагою у три м’ячі (4:7). І хоча кінцівка матчу була знову за колежанами, фінальний свисток зафіксував таки перемогу викладачів із рахунком 6:7. Отже, поразка, дві нічиїх і нарешті перемога – такий підсумок футбольної весни для збірної викладачів Університету!