Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Запальний та інтригуючий – так можна охарактеризувати товариський матч «Викладачі vs.Студенти», присвячений Дню працівника фізичної культури і спорту, який днями святкували в Східноєвропейському університеті.
Безумовно, найбільшою інтригою для всіх була сама гра, яка виявилася достатньо жвавою і емоційною. Студенти демонстрували гідний рівень техніки та швидкостей і змогли реалізувати свою перевагу, виграючи на 15-й хвилині із рахунком 2:0. Проте далі викладачі перейшли до методичної і позиційної гри, що дало можливість вже у середині другого тайму грати з рахунком 6:5. Це створювало непересічні враження у вболівальницьких трибун. Зрештою, два тайми по 30 хв. завершилися підсумком у 14 голів, поділених (8:6) на користь студентів.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!