Вибори голови студентської ради!

26 вересня відбудуться вибори, які вирішать, хто стане очільником студентської молоді!

На виборах до органів студентської ради обиратимуться: голова Студентської ради університету, голова студентської ради коледжу та голова студентської ради студхостелу.

Виборча комісія оголошує про прийом заяв від кандидатів до 22.09.2023 та нагадує, що для участі у виборах претендентам необхідно подати у виборчу комісію:

1. Автобіографію.
2. Програму діяльності.

Кандидати мають надати друковану інформацію у 5 екземплярах, прийом здійснюється у кабінеті №22 з 9:00 до 16:00.

Студентська рада – це об’єднання. Перш за все, об’єднання студентів. Об’єднання думок. Об’єднання ідей. Об’єднання навчальної і творчої справи. Об’єднання різносторонніх, зовсім не схожих напрямків роботи.

Просимо студентів проявити соціальну активність та ознайомитися з запропонованими програмами та короткою автобіографічною довідкою.
Обираємо відповідально-голосуємо чесно!

Студрада чекає кожного!