Вибори голів Студентських рад Університету, фахового Коледжу та Студентського хостелу

27.09.2021 року відбулася одна з найвіповідальніших подій для здобувачів освіти. Кандидатами на посаду голови Студради Університету були: студент ІV курсу факультету економіки і менеджменту Олексій Монтаіні, студентки ІІ курсу факультету права та гуманітаристики Карина Бабенко та Наталія Шевченко.

На посаду голови Студради фахового Коледжу балотувалися студенти третіх курсів коледжу Черненко Ілля (спеціальність «Туризм») та Алілуйко Єлизавета (спеціальність «Маркетинг»).

Здобувачі освіти ІІ курсу факультету права та гуманітаристики Михайловська Анастасія та Кузнєцов Артур виявили бажання бути головою Студради Студентського хостелу.

За результатами підрахунку голосів, новою головою Студентської ради Університету стала Наталія Шевченко; головою Студради фахового Коледжу – Черненко Ілля; головою Студхостелу – Кузнєцов Артур.

Тож  вітаємо з перемогою на виборах. Бажаємо нашим студентським лідерам творчої наснаги та плідної роботи у системі студентського самоврядування!