Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
У ході дня відкритих дверей абітурієнтам розповіли про спеціальності, за якими готують фахівців в університеті та діючому при ньому коледжі, про те, які нововведення приніс новий вступний рік, а також як студенти Східноєвропейського проводять вільний від навчання час.
Захід відвідали учні випускних класів шкіл міста №№ 2, 4, 5, 8, 26, Білозірської ЗОШ І-ІІІ ступенів, випускники ДНЗ "Черкаський професійний автодорожній ліцей". Після офіційної частини майбутнім вступникам провели екскурсії та продемонстрували матеріально-технічну базу вишу.
День відкритих дверей продовжився на кафедрах університету, де старшокласникам і їхнім батькам надали консультації щодо правил прийому в 2018 році та переліку конкурсних предметів.
Чекаємо на наступну зустріч з абітурієнтами, яка відбудеться 20 квітня.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!