1 липня розпочався прийом документів на основі базової середньої освіти до Коледжу економіки і управління Східноєвропейського університету.

Коледж економіки і управління пропонує здобути освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста за такими спеціальностями:

• туризм,
  • право,
  • економіка,
  • маркетинг,
  • автомобільний транспорт,
  • облік і оподаткування,
  • інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

За словами відповідального секретаря приймальної комісії Надії Горбатової, наразі найбільше заяв від абітурієнтів надійшло на спеціальності «Право» і «Маркетинг».

Директор коледжу Сергій Шамара зазначив, що абітурієнти цього року виявляють високу активність, цікавляться додатковими можливостями, які пропонує навчальний заклад, умовами навчання та проживання.

Приймальна комісія працює щоденно: пн – пт з 09:00 до 17:00, сб – нд з 09:00 до 15:00. Тел.: 0972490115 (Ірина), 0963342355 (Сергій Олександрович). Заяви на базі 9 класів приймаються до 14 липня включно.