27 травня під патронатом мера Анатолія Бондаренка відбулося яскраве завершення навчального року Університету третього віку. Атмосфера заходу поєднала елегантність, щирі емоції та справжню радість від спілкування.
До святкової події долучилися представники Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова на чолі з ректором, д.е.н., професором Ією Чудаєвою.
Під час урочистостей подяками міського голови відзначили наших викладачів, які працювали зі слухачами поважного віку — Світлану Купрікову та Галину Савковську.
Щиро дякуємо організаторам за стильний захід, теплу атмосферу та простір, де навчання, розвиток і дружнє спілкування об’єднують людей незалежно від віку.