ЗАКРИТИ

СУРА співпрацюватиме з 5 загоном Добровольчого формування територіальної громади №1

СУРА співпрацюватиме з 5 загоном Добровольчого формування територіальної громади №1

Східноєвропейський університет імені Рауфа Аблязова, Фаховий коледж СУРА та 5 загін Добровольчого формування територіальної громади №1 підписали Меморандум про співпрацю.

Наші заклади неодноразово співпрацювали з 5 загоном ДФТГ задля задоволення сучасних запитів суспільства в умовах дії воєнного стану.

Університет і коледж разом з військовими працюватимуть над реалізацією парадигм національно-патріотичного виховання молоді.

Одним із пунктів співпраці є забезпечення та організація молодіжних вишколів, проведення навчально-польових занять, інструктажів.

Сторони домовились щодо створення умов та надання методологічного інструментарію для практичного закріплення знань, умінь та навичок студентської молоді відповідно до основних положень навчальної програми “Захист України” для здобувачів фахової передвищої освіти.

Окрім того, військової 5 загону ДФТГ зможуть ділитись інструктивно-методичними рекомендаціями щодо організації навчального процесу та викладання предмета циклу загальної підготовки “Захист України” для сприяння патріотичного виховання та підвищення рівня національної свідомості молоді.

Студентство, яке було присутнє на зустрічі висловило бажання поглибити знання з тактичної медицини, бойової підготовки та навичок володіння зброєю.

Підписанти домовились про початок реалізації спільної діяльності вже найближчим часом, що дозволить молоді отримати основні знання, уміння й навички якнайшвидше.