СУЕМ організував екскурсію для учнів випускних класів спеціалізованої загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів м.Черкаси

Одним із найважливіших кроків у житті людини є вибір професії. Займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість, - одна з умов відчуття життєвої повноцінності. Адже, як свідчить народна мудрість, щасливий той, хто радісно йде на роботу і з радістю повертається додому.

У кожного з нас є заповітна мрія.
Щоб вона стала реальністю,
потрібен план, процес, персонал,
наполегливість, терпіння і бажання.

Джеффрі Гітомер

Східноєвропейський університет економіки і менеджменту завжди гостинно зустрічає школярів, а, можливо, і майбутніх своїх студентів, допомагаючи їм зробити правильний вибір.

22 листопада 2012 року кафедра соціально-гуманітарних дисциплін провела екскурсію для учнів випускних класів спеціалізованої загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів м. Черкаси. Учні школи ознайомилися із навчальним процесом вузу, відвідали лекцію в гуманітарному центрі. Тематикою лекції доцента кафедри Синиці А.Ф. було естетичне виховання студентів, ознайомлення з індивідуальною роботою студентів (презентаціями).

Сподіваємося на подальші зустрічі у навчальних аудиторіях нашого університету.