Студентське спортивне життя

У Східноєвропейському університеті економіки і менеджменту приділяють велику увагу спорту та здоровому способу життя. Студенти беруть участь у різноманітних спартакіадах, які проводяться у м. Черкаси для студентів вищих навчальних закладах.

Цього року з 11 по 15 жовтня 2010 року проходила першість Черкаської області з різних видів спорту серед ВНЗ І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації, в якій брали участь студенти, що проживають у гуртожитках. Від нашого університету участь у цих змаганнях брали дві команди з футболу, команда з настільного тенісу, шашок та шахів.

Перша команда з футболу посіла почесне друге місце (за результатами жеребкування), а друга команда – четверте місце.

Команда нашого університету брала участь у тенісному турнірі.

У цих змаганнях брали участь студенти різних курсів та спеціальностей. Так, Страдна Аліна, студентка групи ЕФ-71, виборола почесне перше місце з шашок.

З 14 листопада 2010 року починається ХІ Спартакіада Черкащини серед ВНЗ, в якій наша команда університету буде брати участь з настільного тенісу, футболу, шашок та шахів.

Ми їм щиро бажаємо сил, терпіння, успіху та перемог!