Студенти-юристи безкоштовно консультують Черкащан

У правничій клініці Східноєвропейського університету громадяни можуть отримати безкоштовну правову допомогу.

Консультації надають здібні й відповідальні студенти старших курсів юридичного інституту. Їхню роботу контролюють викладачі навчального закладу, кандидати і доктори юридичних наук, практикуючі адвокати та юристи.

Здебільшого за юридичною консультацією звертаються малозабезпечені громадяни. Актуальними залишаються питання розпорядження житлом, відновлення порушених трудових прав, оформлення спадщини, субсидій на житлово-комунальні послуги, надання допомоги в підготовці позовів до суду з цивільних справ, земельних спорів, сімейних конфліктів тощо.

Прийом громадян у правничій клініці проводиться щовівторка і щочетверга з 15.00 до 17.00.

Телефони для довідок: (0472) 50 45 46, (096) 223 61 99.