Студенти напряму «сфера обслуговування» відвідали міжнародну виставку «Україна – подорожі та туризм»

Студенти напряму «сфера обслуговування» відвідали  міжнародну виставку «Україна – подорожі та туризм»

Студенти та викладачі Східноєвропейського університету спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» відвідали XXV Міжнародну туристичну виставку UITT «Україна – подорожі та туризм».

Це традиційне щорічне місце зустрічі міжнародних туристичних організацій, національних і регіональних туристичних комітетів, туристичних операторів і турагентств, представників держструктур, авто- й авіаперевізників, готелів та медіа.

Відвідувачі виставки ознайомилися з пропозиціями та рекламною інформацією представників туристичного і готельного бізнесу, взяли участь у семінарах туристичних компаній «Анекс-Тур», «Coral Travel», «TUI Україна», «Оазіс трепел Україна» та інших, де довідалися про основні тенденції розвитку туристичної галузі України та закордону.

У національній експозиції 2019 року взяли участь всі регіони.  Традиційна виставка UITT створює умови для популяризації та активного розвитку національного туризму і зміцнює позицію України в очах закордонних партнерів.