ЗАКРИТИ

Студенти Східноєвропейського стали призерами міжнародного студентського саміту з права

Студенти Східноєвропейського стали призерами міжнародного студентського саміту з права

Студенти спеціальності «Право» Східноєвропейського університету економіки і менеджменту здобули третє місце на V Міжнародному студентському саміті «Права людини в умовах сучасних глобалізаційних викликів».

Науковий захід проходив у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ 18-19 квітня 2019 р.

Упродовж двох днів саміту представники 18 команд із закладів вищої освіти України, Польщі та Казахстану презентували авторські проекти. Команда Східноєвропейського університету представила наукове дослідження на тему «Проблеми імплементації законів та політики гендерної рівності в Україні: теоретико-правовий аспект». Як підкреслили студенти, незважаючи на певний прогрес, досягнутий Україною у забезпеченні гендерної рівності, поточна ситуація демонструє низький рівень участі жінок у політичному житті та процесах ухвалення політико-управлінських рішень на вищому державному рівні. Серед основних пропозицій, внесених студентами, для збільшення жіночого представництва в органах влади доцільно запровадити квотний принцип під час затвердження партійних списків, правило обов’язкового призначення жінок на одну з посад віце-прем’єр-міністра та посади міністрів, а також на одну з посад заступника міністра, коли міністром є чоловік.

Також традиційно для студентів були проведені майстер-класи відомих учених і політиків, представників органів державної влади та місцевого самоврядування, громадських об’єднань. Зокрема, перед майбутніми правниками виступили глава офісу Ради Європи в Україні, представник Генерального секретаря Ради Європи з питань координації програм співробітництва Мортен Енберг та президент Асоціації українських правників Василь Костицький.