ЗАКРИТИ

Студентам Східноєвропейського представили програми стажування в Німеччині

Студентам Східноєвропейського представили програми стажування в Німеччині

Сьогодні представники фірми PROFITEAMпрезентували студентам Східноєвропейського університету програми стажування в Німеччині на час літніх і зимових канікул. Для молоді це чудова нагода вдосконалити практичні навички, підвищити рівень володіння іноземними мовами і недорого подорожувати.

Зокрема, мова йшла про проходження стажування у сфері послуг (готелях і ресторанах), а також на промислових підприємствах. Серед умов програми – знання іноземної мови (англійської чи німецької) та наявність відповідних документів для поїздки за кордон. По завершенні програми студентам видають сертифікат про проходження практики.

Власним досвідом проходження стажування поділилася студентка 2 курсу спеціальності «Філологія» (переклад) Юлія Осіян, яка нещодавно повернулася з Німеччини. Як підкреслює дівчина, для неї  це і корисний практичний досвід, і можливість подорожувати країнами ЄС, познайомитися з їхніми культурами і традиціями. За період двомісячного стажування Юлія побувала не лише в Німеччині, а й мандрувала містами Бельгії, Франції і Нідерландів.