Східноєвропейський університет узяв участь у міських заходах до дня незалежності

Східноєвропейський університет економіки і менеджменту щорічно бере участь у міських заходах із нагоди відзначення річниці незалежності України. Цього разу колектив вишу долучився до конкурсу квіткових композицій, який проходив сьогодні у сквері за будівлею Черкаської облдержадміністрації.

Кафедра дизайну разом з активістами студентської ради навчального закладу представили патріотичну композицію у вигляді символічного короваю із живих квітів, на якому викладено Герб України.

11677 (7)

За результатами проведення конкурсу колектив Східноєвропейського університету нагороджено дипломом.

11677 (1)