Про роботу спеціалізованої вченої ради

1 листопада в Східноєвропейському університеті відбулось засідання Спеціалізованої вченої ради К 73.138.02 з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.11 - «Математичні методи, моделі та інформаційні технології в економіці».

До складу Ради увійшли провідні вчені Східноєвропейського університету, а також представники вищих навчальних закладів Києва, Львова, Донецька, Харкова, Запоріжжя.

Робота Ради триватиме два роки, що дасть змогу як укріпити кадровий потенціал Східноєвропейського університету за рахунок викладачів, які навчаються в аспірантурі, так і співпрацювати з багатьма ВНЗ України, оскільки спеціальність «Економічна кібернетика» відкрита в понад 80-ти закладах, в той час як Спеціалізовані вчені ради за спеціальністю 08.00.11 працюють на сьогодні тільки у шести з них.