Практика студентів галузі знань «сфера обслуговування» на чорноморському узбережжі

Цього року виробнича практика студентів СУЕМ напрямів «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» проходить у готелі «Ольвія», що знаходиться на узбережжі Чорного моря у селищі Затока Одеської області.

Завдяки укладеній університетом угоді, група кращих студентів отримала можливість підвищити власні професійні навички на базі одного з кращих закладів розміщення Одещини. Готель не лише надав базу практики для студентів з Черкас, але й компенсував їм витрати на проїзд, проживання та повноцінне харчування та оплачує їх працю. Також, безумовно, студенти мають чудову можливість для відпочинку та рекреації.

Тож побажаємо студентам Східноєвропейського університету доброго трудового літа й приємного відпочинку на морі!