Абітурієнти-іноземці склали вступний іспит
Відбулись вступні іспити для абітурієнтів-іноземців, котрі виявили бажання здобувати освіту за спеціальністю 073 «Менеджмент».
Наприклад:
30 вересня 2021 на базі Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова відбулося урочисте підписання Меморандуму про співпрацю між Коледжем економіки і управління Східноєвропейського університет імені Рауфа Аблязова та Державним навчальним закладом «Іркліївський професійний аграрний ліцей».
Документ про наміри подальшої взаємодії у галузі було підписано ректором Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова Чудаєвою Ією Борисівною, директором Коледжу економіки і управління Новак Анною Валеріївною та директором Іркліївського професійного аграрного ліцею - Карабіним Олександром Юрійовичем.
Одним із ключових векторів взаємодії, що визначені Меморандумом, виступає забезпечення безперервності здобуття освіти випускників Іркліївського ПАЛ на рівні фахової передвищої освіти за освітньо-професійною програмою Коледжу «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів».
Відбулись вступні іспити для абітурієнтів-іноземців, котрі виявили бажання здобувати освіту за спеціальністю 073 «Менеджмент».
Відбулось XV засідання Вченої ради Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова.
Студенти магістратури, які здобувають вищу освіту за спеціальністю 081 «Право», 30 листопада склали єдиний державний кваліфікаційний іспит.