ЗАКРИТИ

Наші спортсмени – у трійці лідерів чемпіонату області з легкоатлетичного кросу

Команда Східноєвропейського університету посіла друге місце у відкритому чемпіонаті області з легкоатлетичного кросу серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації. Захід відбувся в п’ятницю в Долині троянд за сприяння Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

У змаганні взяли участь близько 100 студентів, які представляли збірні команди 5 черкаських вишів. Забіги розпочалися з естафети (4 х 1 км), потім дівчата долали дистанцію 2 км, юнаки – 3 км. У загальному заліку команда Східноєвропейського університету набрала 164 очки і посіла другу сходинку, поступившись тільки Черкаському національному університету, спортсменам з інституту фізичної культури.