Маркетологи взяли участь у регіональному форумі інститутів громадянського суспільства

Студенти спеціальності «Маркетинг» Східноєвропейського університету та Коледжу економіки і управління взяли участь у п’ятому регіональному форумі інститутів громадянського суспільства «ГРАНТуємо зміни 5.0».

Тема цьогорічного форуму «Громади в дії. Люди-ідеї-ресурси». Це цікава платформа для навчання, спілкування й обміну досвідом стосовно розвитку громадянського суспільства.

2352 (4)

У ході форуму відбувся ярмарок громадських ініціатив, на якому студенти ознайомилися з діяльністю громадських організацій, слухали про проекти для поліпшення нашого міста й області. Спікери презентували ідеї, спрямовані на розвиток об'єднаних територіальних громад та майстер-класи/практикуми з молодіжних інновацій, залучення активістів до розвитку громад, що надзвичайно зацікавило наших студентів.