Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Кафедра готельно-ресторанної справи та туризму Східноєвропейського університету взяла участь у третьому Черкаському книжковому фестивалі, що проходив 11-13 жовтня.
Зокрема, відвідувачам фестивалю було представлено колективну монографію «Інноваційні технології харчової продукції функціонального призначення», одним із авторів якої є завідувач кафедри готельно-ресторанної справи та туризму СУЕМ, голова Черкаського осередку Асоціації кулінарів України Анна Собко.
Також у межах фестивалю кафедра провела наукові посиденьки на тему «Міфи та реалії харчування сучасної людини» та майстер-клас із презентацією багатофункціонального спеціалізованого обладнання Тhermomix. Учасники мали змогу продегустувати страви, оцінити універсальність апарату та на власні очі переконатися, як швидко й легко можна готувати вдома нові корисні страви.
– Книжковий фестиваль – це прекрасна можливість поділитися власним досвідом, дослідженнями, а головне – допомогти людям розібратися в основах правильного, здорового харчування. Дякуємо організаторам за таку чудову нагоду і з нетерпінням чекаємо на наступну зустріч, – наголосила завідувач кафедри Анна Собко.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!