Прокачай англійську: мовний квест
Студенти-філологи 1 курсу СУРА із зацікавленням долучилися до культурно-пізнавального онлайн-заходу The Ultimate English Quest, що відбувся на кафедрі англійської філології та перекладу ННІ «ГІІМ» ДВНЗ «ДДПУ».
Вже не вперше Східноєвропейський університет бере активну участь у благодійному ярмарку «Гаражний розпродаж», який відбувся 19 вересня на Соборній площі. На ярмарку були представлені різноманітні речі, які зібрали власноруч багато викладачів та студентів СУЕМ.
Зацікавлені черкащани купували їх за невисокими цінами, а дехто просто вкладав гроші до благодійної скриньки. Все це дійство було спрямоване на підтримку АТО. Виручені кошти безпосередньо будуть відправлені туди. Ми висловлюємо свою повагу до людей, які захищають інтереси нашої держави.
Студенти-філологи 1 курсу СУРА із зацікавленням долучилися до культурно-пізнавального онлайн-заходу The Ultimate English Quest, що відбувся на кафедрі англійської філології та перекладу ННІ «ГІІМ» ДВНЗ «ДДПУ».
Здобувачі освіти спеціальностей «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» та «Менеджмент» Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова взяли участь у віртуальній лекції фахівця зі штучного інтелекту Tine Papič на тему «Психологія прийняття рішень».
8 квітня 2026 року студенти спеціальності «Менеджмент» долучилися до відкритої онлайн-лекції на тему «Кризовий менеджмент», яка була організована з метою розширення професійних знань та ознайомлення з актуальними управлінськими практиками.