До уваги студентів!

21 вересня 2015 року в рамках відзначення Міжнародного дня миру в Україні і проведення Всесвітньої освітньої кампанії «Голуб миру» о 13.50 в ауд. 102 університету відбудеться Урок Миру.

Донедавна для нашого народу мир був повсякденною реальністю. Хто міг подумати, що може бути інакше? Що в житті миролюбної України настане війна? Нині ми, як ніколи, відчуваємо потребу в мирі.

Відзначення цієї дати в Східноєвропейському університеті має на меті привернути увагу студентської молоді до питань збереження миру і дає змогу кожному ще раз задуматися над тим, скільки горя і розрухи несуть війни, боротьба й інші види протистоянь між людьми.

Після Уроку студенти і викладачі відпустять у небо живих голубів як символ миру в рідній Україні!