Для здобувачів наукового ступеня доктора філософії, в СУРА була проведена гостьова лекція

22 квітня для здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти спеціальності 051 Економіка була проведена гостьова лекція.

Лекція доктора економічних наук, професора, завідувача кафедри світової економіки Державного торгівельно-економічного університету Ганни Дугінець на тему: «Трансформація геополітичного простору у ХХІ столітті: велика шахівниця чи класичний преферанс».

На лекції були присутні здобувачі наукового ступеня доктора філософії 1-3 курсів, науково-педагогічні та наукові співробітники університету.

Лектором було сфокусовано увагу на основних трансформаційних процесах геополітичного простору, які відбуваються у ХХІ столітті з позиції креативного підходу: визначення позиції гри у шахи чи класичний преферанс.

Після завершення основної частини лекції здобувачі взяли активну учать в обговоренні та науковій дискусії.