День Знань в СУРА

Чисельні учасники святкової лінійки - студенти коледжу і університету, професорсько-викладацький склад, батьки, почесні гості з натхненням і задоволенням привітали один одного із значною подією - початком навчального року. Серед студентів панувала жвавість і зацікавленість, вони скучили за alma mater та за своїми друзями-однокурсниками.

На лінійці звучали привітання від імені ректора університету - доктора економічних наук, професора Ії Борисівни Чудаєвої; академіка Академії безпеки, оборони і правопорядку полковника Кузьмічова Геннадія Петровича; завідуючої кафедри публічного права, кандидата юридичних наук Людмили Валеріївни Кузнецової, ветерана АТО, учасника захисту Донецького аеропорту Олександра Тимошенко.

Особливе враження залишила пісня "Я люблю Україну" у виконанні Івана Гриценка. А по закінченні лінійки, з приємними емоціями і очікуваннями, студенти коледжу економіки і управління та університету попрямували на свою першу в цьому році лекцію.