Cпівпраця між університетом та РАСК.Ін-Агро

Днями представники професорсько-викладацького складу та керівництва СУРА завітали до однієї з найбільших ІТ-компаній нашого регіону - РАСК.Ін-Агро. Відбулася зустріч з керівником HR-департаменту компанії Ярмош Наталею.

Метою візиту було налагодження співпраці між університетом та РАСК.Ін-Агро як великим роботодавцем в сфері ІТ. На зустрічі обговорювалися можливості обміну досвідом з питань сучасної фахової підготовки студентської молоді до роботи в ІТ-галузі. Сторони домовилися про об'єднання зусиль щодо модернізації навчального процесу в СУРА з огляду на новітні вимоги, які висуває ринок праці до кваліфікації випускників ЗВО.

Сподіваємося на дружбу та подальше плідне співробітництво між СУРА та РАСк.Ін-Агро!