Чемпіонат області з картинг-слалому

13 травня відбувся перший Чемпіонат з картинг-слалому в Черкаській області. Східноєвропейський університет імені Рауфа Аблязова та Фаховий коледж СУРА виступили співорганізаторами змагань. Наш заклад став майданчиком для реєстрації учасників, проведення брифінгу та жеребкуванням перед чемпіонатом та місцем для нагородження переможців.

Чемпіонат з картинг-слалому — перша автоспортивна подія області з моменту повномасштабної війни.

Учасниками змагань були учні та студенти віком 13-16 років, котрі мали змогу представити свій навчальний заклад і позмагатися за кубок області та призи від спонсорів.

Наші студенти Фахового коледжу СУРА теж долучились до участі сформувавши дві команди - СУРА та СУРА-17, а також протягом спортивного дня всіляко допомагали в організації та проведенні заходу.

У результаті змагань перше місце посіла команда «Cherkassy Kart 1», друге - «Шумахери», а третє - «СК Темп».

Усі учасники отримали дипломи, незабутні враження від події, вибух адреналіну та бажання в подальшому брати участь в автоперегонах.