Для здобувачів наукового ступеня доктора філософії була проведена гостьова лекція

20 грудня для здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти спеціальності 051 Економіка була проведена гостьова лекція.

Лекція доктора економічних наук, професора, професора кафедри менеджменту Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана Вікторії Гончар на тему: «Стратегічний підхід в науковому дослідженні: як за чотири роки здобути науковий ступінь Ph.D.».
На лекції були присутні здобувачі наукового ступеня доктора філософії 1-3 курсів, науково-педагогічні та наукові співробітники університету.
В лекції відбувся короткий локальний екскурс в творчий процес наукової діяльності, були представлені основні складові композиції написання основного тексту дисертаційної роботи та матриця комплексного наукового дослідження.
Слідуючи складеному плану і настановам професора Вікторії Гончар здобувачі з впевненістю досягнуть цілей в отриманні наукового ступеня доктора філософії.