Вітаємо Опаленко Аллу Миколаївну з успішним захистом кандидатської дисертації!

3 липня 2015 року на засіданні Спеціалізованої вченої ради К 73.138.02 у Східноєвропейському університеті економіки і менеджменту відбувся успішний захист дисертації Опаленко Алли Миколаївни на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук на тему: «Моделювання системи ризик-менеджменту виробничого підприємства».

img_8667

У 2011 році в Східноєвропейському університеті Опаленко А. М. отримала другу вищу освіту за спеціальністю «Економіка підприємтва», а 2013 року вступила до аспірантури нашого ж закладу. Нині Алла Миколаївна працює викладачем кафедри економічної кібернетики та інформаційної діяльності.

Щиро зичимо Аллі Миколаївні творчого натхнення, успіхів у науковій діяльності, нових перемог на благо держави та рідного університету!

img_8671