Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Протягом тижня викладачі кафедри економіки, обліку і оподаткування Східноєвропейського університету брали участь у курсі «Бренд науковця в цифровому світі», організованому ГО «Офіс підтримки вченого».
Не зважаючи на непросту ситуацію та проблеми зі світлом та інтернетом, що виникали як у організаторів, так і учасників курсу, наукова спільнота мала чудову нагоду поспілкуватися та послухати цікаві і змістовні доповіді про сучасні тенденції та перспективи розвитку кар’єри науковців, особливості формування персонального іміджу в науковій сфері та цифрові комунікації, спрямовані на розбудову та просування бренду науковця. Рекордна кількість учасників з усіх регіонів України (понад 1200 поданих заявок!) свідчить про надзвичайну актуальність та зацікавленість у такому курсі.
Насичена програма з 3 модулів та виконання індивідуальних завдань дозволили учасникам вдосконалити навички успішної комунікації та самопрезентації.
Дякуємо організаторам та чекаємо сертифікати про підвищення кваліфікації наших викладачів!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!