Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
21 квітня в межах Черкаського книжкового фестивалю студенти Східноєвропейського університету економіки і менеджменту спеціальності «Філологія» взяли участь у засіданні «Перекладацької майстерні» від Черкаської обласної організації Національної спілки письменників України
Під головуванням Володимира Поліщука та Валерія Кикотя, яке було проведене в приміщенні черкаського музею «Кобзаря».
Учасники засідання мали можливість долучитися до творчої майстерні поетів-перекладачів Черкащини, заслухали цікаві виступи В. Т. Поліщука (д. ф. н., професор, голова ЧООНСПУ) про перекладацьку діяльність письменників Черкаського краю в історичному аспекті та В. М. Кикотя (к. ф. н., доцент, член НСПУ) про перекладацькі стратегії та власний перекладацький метод. Своїм перекладацьким досвідом, своїми секретами мистецтва художнього перекладу поділилися перекладачі, члени НСПУ, Наталія Горішна, Тамара Кисільова та Ганна Синьок.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!