Студенти кафедри перекладу взяли участь у засіданні «Перекладацької майстерні»

Під головуванням Володимира Поліщука та Валерія Кикотя, яке було проведене в приміщенні черкаського музею «Кобзаря».

Учасники засідання мали можливість долучитися до творчої майстерні поетів-перекладачів Черкащини, заслухали цікаві виступи В. Т. Поліщука (д. ф. н., професор, голова ЧООНСПУ) про перекладацьку діяльність письменників Черкаського краю в історичному аспекті та В. М. Кикотя (к. ф. н., доцент, член НСПУ) про перекладацькі стратегії та власний перекладацький метод. Своїм перекладацьким досвідом, своїми секретами мистецтва художнього перекладу поділилися перекладачі, члени НСПУ, Наталія Горішна, Тамара Кисільова та Ганна Синьок.