Студенти і викладачі Східноєвропейського університету відвідали фестиваль «Ше.Fest»

Студенти і викладачі кафедри готельно-ресторанної справи відвідали Всеукраїнський фестиваль «Ше.Fest», що проходив на малій батьківщині Великого Кобзаря в Моринцях 12-13 серпня.

Студенти-магістри найбільше зацікавилися Food-зоною, яка була масштабно представлена на фестивалі. Молодь проаналізувала організацію мобільного харчування, асортимент страв, напоїв, супутню продукцію та обладнання, що використовувалося для приготування. Також студенти разом із викладачами вивчали проблеми розвитку засобів розміщення в Шевченковому краї відповідно до туристичних маршрутів.

Також долучилися до екскурсій шевченковими стежками,  відвідали мистецькі майстер-класи (живопис, травоплетіння), книжковий ярмарок, виставку народних майстрів та художників, театральний перфоманс за творчістю Т. Г. Шевченка «Чужі сни», взяли участь у художній інсталяції «Катерина», знайомилися з організацією анімаційної діяльності на таких заходах.