Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Уже не один рік поспіль Східноєвропейський університет економіки і менеджменту співпрацює з Товариством Червоного Хреста. Діяльність Товариства є великою і шлахетною справою.
Червонохресні організації надають допомогу хворим, малозахищеним, самотнім громадянам похилого віку, дітям-сиротам, інвалідам та безпритульним.
Милосердя та безкорисливість – це ті риси, які об’єднують наших студентів і викладачів з цією організацією. Сьогодні представники Товариства провели в університеті благодійну акцію – реалізацію членських марок і безпрограшної лотереї з розповсюдженням тематичної літератури про небезпечність туберкульозу, СНІДу, інфекційних захворювань.
Членська марка Червоного Хреста – це рука допомоги знедоленим. Купуючи та розповсюджуючи їх, студенти разом із викладачами роблять свій непосильний внесок у велику справу гуманності.
Сподіваємось, що тісна співпраця з цією організацією виховуватиме у серцях наших студентів чуйність і небайдужість до чужого лиха та наштовхуватиме їх на добрі справи.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!