Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Сьогодні Східноєвропейський університет уклав договір із Черкаським обласним центром зайнятості на навчання групи зареєстрованих безробітних за професією «Манікюрник».
До університету на підписання договору завітали директор центру Григорій Дендемарченко та начальник відділу організації профнавчання Віктор Стрілець.
Для слухачів курсів це чудова нагода здобути професію, яка є конкурентоспроможною на ринку праці в Україні і за кордоном. Університет співпрацює з центром зайнятості з 2006 року. За цей час більше 400 осіб незайнятого населення пройшли курсову підготовку та здобули професії перукаря і манікюрника.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!