Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
«Перехресний вступ» — це порівняно нова справа в українських ВНЗ. Ця новація дає можливість випускнику бакалаврату змінити свою спеціальність чи спеціалізацію. Метою «перехресного вступу» є надання більших можливостей в освітньому просторі та підвищення рівня знань студентів у окремих галузях знань.
Сутність «перехресного вступу» полягає в тому, що студенти з освітнім ступенем бакалавра можуть вступати до навчального закладу за будь-якою спеціальністю, навіть якщо вона є відмінною від тієї, за якою вони вже здобули освіту. Однак переважно на «перехресний вступ» до магістратури йдуть ті, хто прагне здобути нову спеціальність у межах однієї галузі знань.
Східноєвропейський університет приймає осіб, які здобули ступінь бакалавра, для здобуття ступеня магістра за іншою спеціальністю за умови успішного проходження вступних випробувань з урахуванням середнього балу документа про вищу освіту бакалавра.
За «перехресним вступом» до магістратури університет приймає на такі спеціальності:
1. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа.
2. Готельно-ресторанна справа.
3. Фінанси, банківська справа та страхування.
4. Маркетинг.
5. Облік і оподаткування.
6. Економіка.
7. Менеджмент.
8. Право.
9. Філологія.
Приймальна комісія працює щоденно: понеділок – п’ятниця з 08.30 до 17.00; субота – неділя з 09.00 до 15.00. Телефони для довідок: (0472) 64-84-74, 64-70-55.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!