Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Викладачами кафедри маркетингу, фінансів, банківської та страхування проведено зустріч із здобувачами вищої освіти щодо формування фахових компетенцій під час навчання за освітньо-професійною програмою «Фінанси, банківська справа та страхування».
Професор кафедри Олена Сукач та доцент кафедри Леся Сарана, презентували здобувачам вищої освіти вибіркові освітні компоненти зі спеціальності. Зокрема, визначено: обсяг кожної освітньої компоненти, кількістю лекційних та практичних занять, основну тематику та зміст дисциплін, форму контролю, а також обґрунтовано їхню актуальність у економічному розвитку держави та повоєнному відродженні економіки країни.
До обговорення актуальності презентованих вибіркових компонент долучились стейкхолдери освітньо-професійної
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!