Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Команда Східноєвропейського університету посіла друге місце у відкритому чемпіонаті області з легкоатлетичного кросу серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації. Захід відбувся в п’ятницю в Долині троянд за сприяння Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.
У змаганні взяли участь близько 100 студентів, які представляли збірні команди 5 черкаських вишів. Забіги розпочалися з естафети (4 х 1 км), потім дівчата долали дистанцію 2 км, юнаки – 3 км. У загальному заліку команда Східноєвропейського університету набрала 164 очки і посіла другу сходинку, поступившись тільки Черкаському національному університету, спортсменам з інституту фізичної культури.
Вітаємо нашу команду з вдалим виступом і бажаємо успішних спортивних результатів і надалі.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!