Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Східноєвропейський університет імені Рауфа Аблязова, та ГО «Прогресильні» уклали Меморандум про співпрацю.
Сторони домовились про: організацію спільних дій, що сприятимуть покращенню якості освіти в Україні захисту прав і свобод викладачів та здобувачів освіти. Впровадження в освітній процес найбільш гнучких та ефективних технологій навчання і викладання, стажування та підвищення кваліфікації науково – педагогічних працівників ЗВО та інших напрямків діяльності.
Меморандум дає можливість спільно організовувати та проводити тренінги, майстер – класи, “круглі столи”, обмін досвідом у викладацькій діяльності з залученням провідних експертів та проходження стажування на базі ГО «Прогресильні».
Для здобувачів освіти Меморандум надає можливість постійного діалогу з метою обміну досвідом та сприяє формуванню культури якості, поваги до особистої гідності, прав і свобод людини серед учасників освітнього процесу.
Сторони зможуть колективно організовувати лекції, семінари, конференції та брати участь у науково-дослідних програмах.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!