Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Футзальній команді Східноєвропейського університету вдалося втримати лідерські позиції у 5-й грі цьогорічного чемпіонату. Хоча суперник (“Росава” із Канівського р-ну) змусив похвилюватися.
Заскочені в атаці, наші гравці пропустили два подібних голи із обох флангів. “Хвилясті” постійно тиснули на ворота опонентів, а ті, за першої ліпшої нагоди, вибігали в контратаки, де свого щастя шукав кращий бомбардир “Росави” І. Кисіль. Так закінчився перший тайм – 0:2 не на нашу користь.
У другій 20-хвилинці “Хвиля” ще стрімкіше накочувалася на ворота канівчан. Майже з флангу у “дев’ятку” цілить її кращий бомбардир – Микита Агарін. Невдовзі капітан Микита Осика зрівнює рахунок до 2:2 (перед поєдинком організатори відзначили Микиту, як кращого гравця попереднього туру з-поміж 24 команд турніру).
А далі були 6 останніх нервових хвилин. Команди пішли “у розмін” атаками, багато фолили. Чергова жовта картка призвела до дискваліфікації нашого воротаря Євгена Панченка на наступну гру.
Проте зароблений саме “Хвилею” штрафний удар дозволив Максиму Авер’янову вивести колектив Східноєвропейського вперед. “Росава” стала “розігрувати 5-го гравця” (воротар у полі), за що їх удруге за матч дальнім пострілом у порожні ворота покарав Агарін. У підсумку – 4:2. Вольова перемога “Хвилі-СУЕМ”, яка в статусі лідера йде на новорічну перерву.
Щиро дякуємо вболівальникам за підтримку!
Хвиля-СУЕМ 4 : 2 Росава (Гра від 26.ХІІ.2015)
Зміст [Показати / Приховати]
Відео голів та матчу, фотографії шукайте впродовж тижня – на сайті Черкаський спорт (cherkassy-sport.com)
Увага! Наступна гра нашої команди вже 10 січня у палаці спорту “Будівельник”!
Мошни : Хвиля-СУЕМ (Початок о 20:00)
Календар усіх наступних ігор Хвилі можна скачати зі світлин до цієї новини!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!