До уваги студентів! Оголошується набір на курси програмування!

Із червня 2016 року в Східноєвропейському університеті запроваджуються сертифіковані курси з програмування. Це ідеальний варіант для початку кар’єри в ІТ-сфері.

Обирайте найкращий для вас напрямок і розпочинайте роботу в міжнародних компаніях і проектах.

1.     Основи програмування (1 місяць).

2.     Тестування ПЗ v.1.2 (2,5 місяці).

3.     Програмування на С#/.NET v.1.3 (3 місяці).

4.     Програмування FrontEnd v.1.1 (4 місяці).

5.     Програмування на Java v.1.3 (3 місяці).

Курси проводять сертифіковані інструктори, які мають значний практичний і педагогічний досвід. Навчання відповідає найсучаснішим методикам, за рахунок чого забезпечується висока ефективність і засвоюваність матеріалу. Весь курс (лекції, лабораторні, практичні роботи, тести та іспити) студенти проходять в аудиторії разом з інструктором. Крім цього, система управління навчанням доступна студентам й інструкторам в режимі 24/7. З її допомогою слухачі курсів можуть легко повторювати матеріал, а інструктори – управляти процесом і якістю навчання.

Матеріали курсів англійською мовою, що дає студентам можливість  засвоєння всієї необхідної для працевлаштування та роботи термінології.

Після проходження курсів ви будете готові до роботи в IT-компанії, а також зможете скласти сертифікаційні тести.

Вартість навчання – від 2700 грн.

Довідки за телефоном: (067) 470-21-13.