Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
24 лютого у Східноєвропейському університеті економіки і менеджменту відбувся День відкритих дверей підготовлений інститутом менеджменту. Університет гостинно привітав понад 250 своїх гостей.
До його стін завітали гості зі шкіл міста Черкаси та області. В ході заходу вони мали змогу поспілкуватися із керівництвом, викладами кафедр, студентами університету. Для бажаючих програма заходу передбачила екскурсію навчальним закладом.
СУЕМ гостинно запрошує майбутніх абітурієнтів до навчання в нашому універсітеті.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!