Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Для здобувачів освіти за першим (бакалаврським) рівнем зі спеціальності 035 «Філологія» 17 квітня було проведено відкриту лекцію з лінгвокраїнознавства – англомовну інтерактивну презентацію на тему «Beyond borders. Ukrainian Perceptions of Japan».
Своїм досвідом поділилась Кейт Нозакі, мовна тренерка в компанії EPAM Systems (Japan).
Студенти кафедри теорії та практики перекладу та іноземних мов мали змогу ознайомитись з японської культурою, традиціями, побутом, а також порівняти життя японців і українців. Після лекції-презентації студенти поставили спікеру багато запитань щодо відмінностей у характері японців, а також щодо спільних рис з сучасною українською молоддю.
Зустріч пройшла в жвавій і продуктивній дискусії. Безумовно, знання мови, звичаїв і подорожування іншими країнами дає змогу нашим студентам сприймати на слух іноземну мову, розвивати власні communicative skills, а також у такий спосіб усвідомити глибину і різноманіття не тільки світу, але й інших народів.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!