Податкова система Німеччини: структура, надходження та розподіл
Здобувачі спеціальності «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» відвідали лекцію Професора Себастьяна Гехерта з Хемніцького технологічного університету (Німеччина).
Міжнародний жіночий день бере початок із кінця XIX – початку XX століття.
У 1908 році вулицями Нью-Йорка пройшла масштабна демонстрація робітниць, які виступали за скорочення робочого дня, справедливу оплату праці та право голосу на виборах.
Цей рух став основою для встановлення символічної дати боротьби за рівність.
Знаковим став 1977 рік, коли Організація Об'єднаних Націй офіційно проголосила 8 березня МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ БОРОТЬБИ ЗА ПРАВА ЖІНОК І МИР.
Сьогодні цей день набуває особливого значення для України.
У контексті війни українки щодня демонструють неймовірну силу духу та стійкість.
Вони тримають економічний фронт, ведуть волонтерську діяльність, виховують дітей у складних умовах, служать у лавах ЗСУ та захищають нашу країну на передовій.
8 березня — це привід вшанувати їхню незламність і вагомий внесок у майбутнє нашої держави. Нехай кожна українка знає, що її зусилля та сила надихають усіх нас.
Здобувачі спеціальності «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» відвідали лекцію Професора Себастьяна Гехерта з Хемніцького технологічного університету (Німеччина).
аступниця завідувача кафедри права та інформаційної справи Анастасія Литвиненко та студентка 3-го курсу спеціальності "Право" Дар’я Генкель взяли участь у круглому столі на тему “Хід реалізації та перші результати Програми відновного правосуддя за участю неповнолітніх, які є підозрюваними, обвинуваченими у вчиненні кримінального правопорушення”.
На кафедрі теорії і практики перекладу та іноземних мов відбувся круглий стіл «Провідні стратегії перекладу художнього тексту в аспекті зв’язку автор-перекладач-читач».