Вшановуючи пам'ять Т. Г. Шевченка

В історії кожного народу, серед її великих творців, є поети, імена яких оповиті невмирущою любов'ю і славою. Таким поетом українського народу є Тарас Григорович Шевченко, чия безсмертна спадщина – одна з найбільших вершин людського досягнення.

Щовесни, коли тануть сніги
І на рясті просяє веселка,
Повні сил і живої снаги
Ми вшановуєм пам’ять Шевченка.

Вшановуючи пам'ять Т. Г. Шевченка, українська громада завжди прагнула, аби ім’я великого поета не втратило ані своїх шанувальників, ані того глибокого значення, яке воно мало для історії України.

12 березня СУЕМ вшановував пам’ять земляка літературно-музичною композицією «Великий син великого народу», яку підготували студенти Коледжу економіки і управління.

Наймолодші вихованці університету із задоволенням читали поезію Т.Г. Шевченка українською мовою, а також в перекладі на інші мови.

Заповіт Кобзаря залишається в серцях усіх українців.