«Великі перегони» до Дня міста!

12 червня наше неповторне місто відзначило свій черговий День народження. На честь свята для черкащан була організована святкова програма, перлиною якої стали водні перегони на пірсі.

Досить символічно, що саме в День народження Черкас водну гладь сколихнули яли спортсменів вищих навчальних закладів міста. На водних перегонах честь Східноєвропейського університету економіки і менеджменту захищали і наші студенти.

Підтримати своїх підопічних та повболівати за університетську команду прийшли президент університету Рауф Ахметович Аблязов, ректор СУЕМ Наталія Леонідівна Казарінова, та віце-президент Денис Едуардович Аблязов. Перед стартом змагань Наталія Леонідівна та Денис Едуардович побажали перемоги студентам СУЕМ.

У великих водних перегонах на ялах студенти Східноєвропейського університету економіки і менеджменту зайняли почесне друге місце.

Свято залишило в серцях черкащан теплі спогади, в душах учасників змагань-дух перемоги.

979 (1)