В університеті проходить тиждень права

Східноєвропейський університет економіки і менеджменту активно проводить заходи, присвячені Всеукраїнському тижню права, який триває з 1 по 8 жовтня 2019 року.

2 жовтня відбувся науково-практичний семінар викладачів і студентів спеціальності «Право» на тему: «Державотворчі процеси в Україні: теоретико-правовий аналіз».

Під час семінару з науковими повідомленнями та пропозиціями виступили студенти та викладачі кафедр публічного та приватного права. Вони запропонували для обговорення власні науково-практичні розробки з актуальних питань публічного права. Відбулося жваве обговорення інформації, порушені питання викликали зацікавленість усіх учасників семінару.

На завершення заходу була схвалена пропозиція розширити коло учасників семінару шляхом запрошення керівників і службовців органів державної влади та місцевого самоврядування, громадських активістів, мешканців міста.