Святкування дня українського козацтва та 365-річчя з часу утворення української козацької держави у чигирині

11 жовтня студенти Східноєвропейського університету взяли участь у масштабних заходах з нагоди Дня українського козацтва та 365-річчя з часу утворення Української козацької держави і визнання Чигирина її столицею, що відбулися у цьому славному місті на Черкащині.

Представники професорсько-викладацького складу та студентства взяли участь в урочистій ході до пам’ятника Богдану Хмельницькому на Дорошенковій горі, мітингу за участі голови облдержадміністрації Ю. О. Ткаченка, голови обласної ради В. М. Коваленко, полковника Юрія Мамчура.

Після офіційних заходів програму свята склали виставки майстрів декоративно-прикладного мистецтва, майстрів гончарства та художньої виставки, концерти професійних та аматорських фольклорних та козацьких колективів.