Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
22 жовтня у басейні спорткомплексу «Сокіл» відбулися перші міжвузівські змагання із плавання «Марлін», організовані Черкаською студентською радою.
Східноєвропейський університет представляли найкращі плавці: Микола Кінішенко, Вячеслав Колісник, Дмитро Салов, Людмила Кулікова, Василина Гафринець і Світлана Сікан.
Змагання відкрили заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Олександра Пахуріна і виконувач обов’язків директора Черкаського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Олександр Волошин. Вони привітали учасників, подякували їм за популяризацію активного спортивного духу серед молоді і побажали перемоги у чесній боротьбі.
Дівчата змагалися у плаванні вільним стилем на дистанції 50 метрів, хлопці – 200 метрів. Студенти університету гідно представили навчальний заклад, продемонстрували чудову фізичну підготовку, силу і витривалість.
Вітаємо наших спортсменів із вдалим виступом і бажаємо успіхів у подальших змаганнях!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!